Jdi na obsah Jdi na menu

DEKPLAN - folie

  

Charakteristika
 
Hydroizolační fólie DEKPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Sortiment fólií umožňuje realizovat různé varianty střech dle způsobu stabilizace hydroizolační vrstvy. Použití konkrétního typu vyplývá z jeho vlastností (typ nosné vložky, tloušťka fólie apod.). Fólie DEKPLAN jsou vhodné jak pro nově realizované skladby, tak i pro sanace starých střech.
V sortimentu fólií DEKPLAN je řada doplňkových materiálů usnadňující realizaci standardních detailů střech.
 
 
Odolnost proti UV záření a povětrnostnímu stárnutí
 
Fólie DEKPLAN 76, DEKPLAN 78 a doplňkové fólie DEKPLAN 70 a DEKPLAN X76 jsou odolné proti účinkům UV záření a vyhovují požadavkům na účinky umělého povětrnostního stárnutí. Fólie DEKPLAN 77 musí být po instalaci vždy celoplošně zakryta dalšími vrstvami, aby bylo zabráněno přímému působení povětrnostních vlivů.
 
 
Svařitelnost
 
Fólie DEKPLAN se vyznačují vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt, že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době. To se pozitivně uplatní zejména při dodatečných opravách hydroizolace, při zabudování nového prostupu či při opravách poškozených míst.
 
 
Rozměrová stálost
 
U fólií DEKPLAN, které jsou vyrobeny z měkčeného PVC, je dosahované vynikající dlouhodobé rozměrové stability.
 
 
Difúzní vlastnosti
 
Fólie DEKPLAN jsou charakteristické nízkou hodnotou faktoru difúzního odporu.
 
 
Vhodnost použití v požárně nebezpečném prostoru
 
Fólie DEKPLAN 76 a DEKPLAN 77 uložená ve skladbě střešního pláště na tepelnou izolaci z minerálních vláken, polystyrenových desek EPS a PIR desek vyhovuje požadavkům pro použití do požárně nebezpečného prostoru. Skladba je klasifikována jako BROOF(t3).
 
 
Odolnost proti prorůstání kořínků
 
Fólie DEKPLAN 77 je odolná proti prorůstání kořínků. To umožňuje používat fólii všude tam, kde hrozí poškození hydroizolace kořínky a ve skladě vegetačních střech.
 
 
Záruka
 
Výrobce poskytuje záruku 10 let na vodotěsnost za předpokladu, že výrobek byl správně zabudován do konstrukce.
 

 

 

Příspěvky

Diskuze

5. 8. 2013

DEKPLAN - folie

 
Celý příspěvek
| Rubrika: DEKPLAN - folie | Komentářů: 0